Par mums

lean.lv

Organizācija darbojas kopš 2011.gada un šajā laikā ir kļuvusi par lielāko Lean metodes ieviesēju Baltijas valstīs. Uzņēmuma starptautiskie partneri – pasaulē visaugstāk vērtētā Lean principu ieviesēja organizācija „Honsha“, kura vieno „Toyota” korporācijā strādājušos vadītājus un ekspertus. Stipra starptautiskā partnerība garantē, ka Baltijas valstīs Lean projekti tiek īstenoti, balstoties tikai uz jaunākajām praksēm, tāpēc Lean.lv Baltijas valstu tirgū pirmā ir sākusi ieviest Lean sistēmu, kas paredzēta arī valstiskajam sektoram – Lean Government. Patlaban strādājam ar 50 vadošajiem Baltijas valstu uzņēmumiem, kas darbojas ne tikai vietējā, bet arī Eiropas tirgū.

Lean.lv mērķis – organizāciju efektivitātes palielināšana Baltijas valstīs, izmantojot visā pasaulē atzīto Lean metodiku un filozofiju.

Komanda

Lean.lv komandā ir vienpadsmit eksperti, kuru pieredze darbā ar Lean sākas jau 2006.gadā. Komandas dalībniekus ir sertificējusi organizācija „Honsha”, no kuras ir pārņemta Lean filozofija un vērtības. Atsevišķu Baltijas valstīs īstenojamu projektu realizācijai tiek piesaistīti vieskonsultanti no „Honsha” organizācijas. Viņi nodrošina Lean sistēmas ieviešanu Baltijas valstu uzņēmumos un starptautiskajās korporācijās atbilstoši „Honsha” standartiem. Konsultantu starptautiskā pieredze un metodiskais Lean audits palīdz noteikt visas organizācijas iespējas un pielāgot katra projekta ieviešanu konkrētām uzņēmuma vajadzībām.

Lean.lv komanda sekmīgi ievieš Lean sistēmu un palīdz uzņēmumiem sasniegt lieliskus rezultātus visdažādākajos sektoros: pārtikas produktu, mēbeļu, iepakojuma ražošanas, metālapstrādes, kokapstrādes, tekstila, tehnisko materiālu, loģistikas jomās, kā arī investīciju fondos, restorānos, publiskā sektora, enerģētikas sektora un ostu kravu organizācijās.

vidas-petraitis

Vidas Petraitis

Lean praktiķis

Lean.lv vadītājs

Par mums